Sorta
Uwaga ! Ponieważ dużo graczy rejestruje się i nawet nie zakłada kart Postaci więc proszę o zastanowienie sie czy będziesz grał/a czy też nie i nie zakładać kont bez sensu . Jednakże Zapraszam Do rejestracji i wzięciu udziału w nowej WYPRAWIE !

Join the forum, it's quick and easy

Sorta
Uwaga ! Ponieważ dużo graczy rejestruje się i nawet nie zakłada kart Postaci więc proszę o zastanowienie sie czy będziesz grał/a czy też nie i nie zakładać kont bez sensu . Jednakże Zapraszam Do rejestracji i wzięciu udziału w nowej WYPRAWIE !
Sorta
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Tabela Kar.

Go down

Tabela Kar. Empty Tabela Kar.

Pisanie by Admin Pon Lip 23, 2012 2:11 am

Kara do pod punktu 1 w regulaminie sorty - 2 ostrzeżenia za 3 razem Ban na 1dzień . Dalsze niestosowanie się do zasady grozi zresetowaniem konta a w ostateczności całkowitym usunięciem z forum .

Kara do pod punktu 2 w regulaminie sorty - 1 ostrzeżenie za 2 razem Ban na 6godzin . Za dalsze niestosowanie się do zasady grozi całkowity ban lub usunięcie z forum .

Kara do pod punktu 3 w regulaminie sorty - Prośby o sprawdzanie błędów w ostateczności Naganne upominanie i korekta wszelkich błędów .

Kara do pod punktu 4 w regulaminie sorty - 1 ostrzeżenie za 2 razem zgłoszenie problemu załodze hostingowej . Dalsze niestosowanie się do zasady grozi odpowiedzialnością karną za łamanie praw autorskich.

Kara do pod punktu 5 w regulaminie sorty - Nieuczciwa gra grozi całkowitym usunięciem z forum.

Kara do pod punktu 6 w regulaminie sorty - 2 ostrzeżenia za 3 razem Ban na 1dzień . Dalsze niestosowanie się do zasady grozi zresetowaniem konta a w ostateczności całkowitym usunięciem z forum .

Kara do pod punktu 7 w regulaminie sorty - Natychmiastowa kasacja wszystkich kont z możliwością odzyskania jednego wybranego i zresetowanego konta .

Kara do pod punktu 8 w regulaminie sorty - Usunięcie reklamy oraz ban na czas nieokreślony . [reklamę można wykupić bądź wymienić.]

Kara do pod punktu 9 w regulaminie sorty - 2 ostrzeżenia za 3 razem Ban na 1dzień . Dalsze niestosowanie się do zasady grozi zresetowaniem konta a w ostateczności całkowitym usunięciem z forum .

Kara do pod punktu 10 w regulaminie sorty - Ban IP komputera na całe forum .

Kara do pod punktu 11 w regulaminie sorty - 2 ostrzeżenia za 3 razem całkowita blokada na forum oraz Shoutboxa przez czas - od 1godź. do 6godź . W zależności od moderatora.

Kara do pod punktu 12 w regulaminie Sorty - 1 ostrzeżenie i usunięcie posta za 2 razem usunięcie posta oraz ban na 1godź - 3godź . W zależności od moderatora.- Zastrzegam prawo do edytowania regulaminu .

Pod emailem sorta.forumpl.net@wp.pl Przyjmowane są wszystkie skargi dotyczące kar i banów !.
Admin
Admin
Admin

Punkty. : 13369
Przygoda z Sorta od : 04/07/2012
Wiek. : 104

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach