Sorta
Uwaga ! Ponieważ dużo graczy rejestruje się i nawet nie zakłada kart Postaci więc proszę o zastanowienie sie czy będziesz grał/a czy też nie i nie zakładać kont bez sensu . Jednakże Zapraszam Do rejestracji i wzięciu udziału w nowej WYPRAWIE !

Tabela Kar.

Go down

Tabela Kar. Empty Tabela Kar.

Pisanie by Admin on Pon Lip 23, 2012 2:11 am

Kara do pod punktu 1 w regulaminie sorty - 2 ostrzeżenia za 3 razem Ban na 1dzień . Dalsze niestosowanie się do zasady grozi zresetowaniem konta a w ostateczności całkowitym usunięciem z forum .

Kara do pod punktu 2 w regulaminie sorty - 1 ostrzeżenie za 2 razem Ban na 6godzin . Za dalsze niestosowanie się do zasady grozi całkowity ban lub usunięcie z forum .

Kara do pod punktu 3 w regulaminie sorty - Prośby o sprawdzanie błędów w ostateczności Naganne upominanie i korekta wszelkich błędów .

Kara do pod punktu 4 w regulaminie sorty - 1 ostrzeżenie za 2 razem zgłoszenie problemu załodze hostingowej . Dalsze niestosowanie się do zasady grozi odpowiedzialnością karną za łamanie praw autorskich.

Kara do pod punktu 5 w regulaminie sorty - Nieuczciwa gra grozi całkowitym usunięciem z forum.

Kara do pod punktu 6 w regulaminie sorty - 2 ostrzeżenia za 3 razem Ban na 1dzień . Dalsze niestosowanie się do zasady grozi zresetowaniem konta a w ostateczności całkowitym usunięciem z forum .

Kara do pod punktu 7 w regulaminie sorty - Natychmiastowa kasacja wszystkich kont z możliwością odzyskania jednego wybranego i zresetowanego konta .

Kara do pod punktu 8 w regulaminie sorty - Usunięcie reklamy oraz ban na czas nieokreślony . [reklamę można wykupić bądź wymienić.]

Kara do pod punktu 9 w regulaminie sorty - 2 ostrzeżenia za 3 razem Ban na 1dzień . Dalsze niestosowanie się do zasady grozi zresetowaniem konta a w ostateczności całkowitym usunięciem z forum .

Kara do pod punktu 10 w regulaminie sorty - Ban IP komputera na całe forum .

Kara do pod punktu 11 w regulaminie sorty - 2 ostrzeżenia za 3 razem całkowita blokada na forum oraz Shoutboxa przez czas - od 1godź. do 6godź . W zależności od moderatora.

Kara do pod punktu 12 w regulaminie Sorty - 1 ostrzeżenie i usunięcie posta za 2 razem usunięcie posta oraz ban na 1godź - 3godź . W zależności od moderatora.- Zastrzegam prawo do edytowania regulaminu .

Pod emailem sorta.forumpl.net@wp.pl Przyjmowane są wszystkie skargi dotyczące kar i banów !.
Admin
Admin
Admin

Punkty. : 8893
Przygoda z Sorta od : 04/07/2012
Wiek. : 100

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach